Kurumsal

Cabat Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti

1983 yılında temelleri atılan Cabat Makina, 2008 yılında yenilikçi yapısı ve profesyonel ekibiyle yeni bir kimliğe bürünmüştür. Disiplin, çağdaş yönetim, çözüm odaklı çalışma anlayışı ile her zaman müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Bu ilkelerle çıktığımız yolda, her türlü vinç, özel tasarım kaldırma ve taşıma makinaları ile amacımız siz değerli müşterilerimizin mümkün olan en iyi performansı elde etmelerine yardımcı olmaktır.

hakkimizda-alt-gorsel-cabat-makina-logo-2.jpg

HEDEFLERİMİZ

Endüstriyel tedarikçi sıfatıyla her seviyedeki müşterimize aradıkları her türlü çözümleri bulmalarında yardımcı olabilmek.
Kaliteli ürün, profesyonel ekip ile "memnun müşteri" profili oluşturmak ve müşterilerimizin sorunlarında onlara yardımcı olabilecek profesyonel çözüm ortaklığı sunabilmektir.

VİZYONUMUZ

Endüstriyel geereksinimleri sağlamak ve sürekli gelişime açık olmak adına sektörel ihtiyaçlara çözümler üretip yenilikçi kimliğimiz ile markamızı her zaman canlı ve güçlü tutmak vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

Sektörümüze yönelik gelişmeleri yakından takip etmek ve gerekli gelişmeleri firmamız bünyesinde uygulayıp müşterilerimizin daha kaliteli ürün ile hizmete erişmesini sağlamaktır.
Nestle
Kumtel
Özkılıç
Berussa
Kipaş
Harbinger
İES Galvaniz
Farmasol
Erpen
Center Glass
TDM
ELC